OFERTY PRACY

ELEKTRYK/ ELEKTROMONTER (praca delegacyjna)

MIEJSCE PRACY: CAŁY ŚWIAT

Warunki współpracy

Twój zakres obowiązków:

  • montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki,

  • uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych,

  • analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,

  • prace ślusarskie i monterskie,

  • podróżowanie i nauka od profesjonalistów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie o profilu elektrycznym,

  • podstawowa wiedzę z zakresu elektryki, elektrotechniki oraz elektroniki,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • wysoka gotowość do częstych wyjazdów służbowych (miesięcznie 70-80% czasu pracy w delegacji) – warunek konieczny,

  • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy:

  • ciekawa praca w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe,

  • miła atmosfera pracy w nastawionym na współpracę zespole,

  • ciągły rozwój zawodowy.