POSTAW NA STABILNOŚĆ! POSTAW NA PROPOINT!

Dołącz do zespołu profesjonalistów! 

zobacz więcej

AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA

KOMPLEKSOWA REALIZACJA WSZELKICH ZADAŃ W OBSZARZE INTEGRACJI PROCESÓW PRZEMYSŁOWYCH.

zobacz więcej

ZMIANA FORMY ZAPISU NAZWY SPÓŁEK

Od 11.04.2023r. zmieniamy formę zapisu nazwy Spółek na PROPOINT S.A. i PROPOINT SERVICES Sp. z o.o. Dane rejestrowe Spółki jak adres siedziby, numer NIP, REGON, KRS, DUNS i BDO pozostają bez zmian.

ULGA NA ROBOTYZACJĘ

DOWIEDZ SIĘ ILE MOŻNA ZYSKAĆ DZIĘKI ULDZE NA ROBOTYZACJĘ

zobacz więcej

SZAFY STEROWNICZE

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, TO GWARANCJA DŁUGOLETNIEJ, BEZAWARYJNEJ PRACY NASZYCH PRODUKTÓW.

zobacz więcej

NOWOCZESNA HALA PRODUKCYJNA

NOWOCZESNA HALA PRODUKCYJNA, MAGAZYN I BUDYNEK BIUROWY, DZIAŁAJĄCE W STANDARDZIE INDUSTRY 4.0.

zobacz więcej

ROBOTYZACJA

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Wykonujemy projekty automatyki przemysłowej, a następnie uruchamiamy cele i linie zrobotyzowane. Zapewniamy kompletny montaż, programowanie, wdrożenie i serwis. Roboty paletyzujące, cele spawalnicze, aplikacje zrobotyzowane do obsługi maszyn i inne. Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych.

01
zobacz więcej

INTEGRACJA

Zajmujemy się kompleksowym uruchamianiem stacji zrobotyzowanych. Tworzymy oprogramowanie wykorzystywane przez roboty i sterowniki PLC.  Projektujemy systemy SCADA tworząc niezastąpione narzędzia do zarządzania procesem produkcji. Mamy doświadczenie w procesach branży automotive: przenoszeniu, spawaniu punktowym i łukowym, klejeniu, zagniataniu i nitowaniu. Przygotowujemy wysokopoziomowe oprogramowanie do lakierni samochodowych.

02
zobacz więcej

PRODUKCJA

Projektujemy i budujemy szafy sterownicze zarówno dla przemysłu samochodowego jak i dla sektora energetyki zawodowej konwencjonalnej i odnawialnej, sektora spożywczego, obiektów przemysłowych i wiele innych. Jako producent szaf sterowniczych realizujemy szeroki zakres prac prefabrykacyjnych obejmujących: budowę szaf sterowniczych, szaf dystrybucyjnych, szaf mocy, szaf sterownikowych oraz falownikowych, a także układy sterownicze, skrzynki łączeniowe i sterownicze, pulpity sterujące.

03
zobacz więcej

PROJEKTOWANIE

Projektujemy instalacje elektryczne (słabo - oraz silnoprądowe) w środowisku Eplan Electric P8, w oparciu o założenia Klienta i obowiązujące standardy Inwestycji.

04
zobacz więcej

WIRTUALNY ROZRUCH SYMULACJA

Tworzymy symulacje 3D i programy offline dla stacji zrobotyzowanych. Bierzemy udział w projektach od etapu tworzenia koncepcji budowy stacji, po wygenerowanie oprogramowania robotów. Przygotowujemy wirtualne rozruchy systemów automatyki przemysłowej w zakresie robotyzacji, sterowania i systemów wizualizacji.

05
zobacz więcej

POMIARY 3D

Metrologia współrzędnościowa to nieodłączne narzędzie wspomagania projektowania i wytwarzania. Jest szeroko stosowana w wielu gałęziach przemysłu m.in. samochodowym, lotniczym, maszynowym.Dział pomiarów specjalizuje się w pomiarach współrzędnościowych 3D.

06
zobacz więcej

IPR – URZĄDZENIA PERYFERYJNE DLA ROBOTÓW

Posiadamy wyłączność na dystrybucję w Polsce produktów niemieckiej firmy IPR - Intelligente Peripherien für Roboter GmbH. Wśród szerokiej gamy artykułów marki IPR znajdują się m.in. innowacyjne akcesoria z zakresu aplikacji zrobotyzowanych: hybrydowe tory jezdne dla robotów, chwytaki, toolchangery czy kompensatory. W ramach współpracy oferujemy profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

07
zobacz więcej

GRIP

Jesteśmy dystrybutorem produktów niemieckiej marki GRIP. To najwyższej jakości technologia obsługi chwytaków i urządzeń peryferyjnych robota, stosowana we wszystkich sektorach wykorzystujących automatykę przemysłową.

08
zobacz więcej

SOFT ROBOTICS

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynek polski, amerykańskiej marki Soft Robotics. Jej flagowym produktem jest mGrip – chwytak, który podczas pracy naśladuje ludzką dłoń. Dzięki temu może manipulować przedmiotami o różnych rozmiarach, kształtach, strukturze i wadze, nie pozostawiając na nich śladu uszkodzeń.

09
zobacz więcej

CENTRUM SZKOLENIOWO-TESTOWE

W naszym centrum szkoleniowo - testowym trwają prace rozwojowe, związane z programowaniem i testowaniem sprzętu. Dzięki odwzorowaniu fragmentu linii przemysłowej z identycznymi urządzeniami i systemem safety, pomagamy naszym pracownikom w wdrożeniu się do pracy obiektowej. Prowadzone są też zajęcia dla studentów uczelni technicznych. 

10
zobacz więcej