ULGA NA ROBOTYZACJĘ

DOWIEDZ SIĘ ILE MOŻNA ZYSKAĆ DZIĘKI ULDZE NA ROBOTYZACJĘ

zobacz więcej

AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA

KOMPLEKSOWA REALIZACJA WSZELKICH ZADAŃ W OBSZARZE INTEGRACJI PROCESÓW PRZEMYSŁOWYCH.

zobacz więcej

SZAFY STEROWNICZE

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, TO GWARANCJA DŁUGOLETNIEJ, BEZAWARYJNEJ PRACY NASZYCH PRODUKTÓW.

zobacz więcej

NOWOCZESNA HALA PRODUKCYJNA

NOWOCZESNA HALA PRODUKCYJNA, MAGAZYN I BUDYNEK BIUROWY, DZIAŁAJĄCE W STANDARDZIE INDUSTRY 4.0.

zobacz więcej

ROBOTYZACJA

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Wykonujemy projekty automatyki przemysłowej, a następnie uruchamiamy cele i linie zrobotyzowane. Zapewniamy kompletny montaż, programowanie, wdrożenie i serwis. Roboty paletyzujące, cele spawalnicze, aplikacje zrobotyzowane do obsługi maszyn i inne. Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych.

01
zobacz więcej

INTEGRACJA

Zajmujemy się kompleksowym uruchamianiem stacji zrobotyzowanych. Tworzymy oprogramowanie wykorzystywane przez roboty i sterowniki PLC.  Projektujemy systemy SCADA tworząc niezastąpione narzędzia do zarządzania procesem produkcji. Mamy doświadczenie w procesach branży automotive: przenoszeniu, spawaniu punktowym i łukowym, klejeniu, zagniataniu i nitowaniu. Przygotowujemy wysokopoziomowe oprogramowanie do lakierni samochodowych.

02
zobacz więcej

PRODUKCJA

Projektujemy i budujemy szafy sterownicze zarówno dla przemysłu samochodowego jak i dla sektora energetyki zawodowej konwencjonalnej i odnawialnej, sektora spożywczego, obiektów przemysłowych i wiele innych. Jako producent szaf sterowniczych realizujemy szeroki zakres prac prefabrykacyjnych obejmujących: budowę szaf sterowniczych, szaf dystrybucyjnych, szaf mocy, szaf sterownikowych oraz falownikowych, a także układy sterownicze, skrzynki łączeniowe i sterownicze, pulpity sterujące.

03
zobacz więcej

PROJEKTOWANIE

Projektujemy instalacje elektryczne (słabo - oraz silnoprądowe) w środowisku Eplan Electric P8, w oparciu o założenia Klienta i obowiązujące standardy Inwestycji.

04
zobacz więcej

WIRTUALNY ROZRUCH SYMULACJA

Tworzymy symulacje 3D i programy offline dla stacji zrobotyzowanych. Bierzemy udział w projektach od etapu tworzenia koncepcji budowy stacji, po wygenerowanie oprogramowania robotów. Przygotowujemy wirtualne rozruchy systemów automatyki przemysłowej w zakresie robotyzacji, sterowania i systemów wizualizacji.

05
zobacz więcej

POMIARY 3D

Metrologia współrzędnościowa to nieodłączne narzędzie wspomagania projektowania i wytwarzania. Jest szeroko stosowana w wielu gałęziach przemysłu m.in. samochodowym, lotniczym, maszynowym.Dział pomiarów specjalizuje się w pomiarach współrzędnościowych 3D.

06
zobacz więcej

IPR – URZĄDZENIA PERYFERYJNE DLA ROBOTÓW

Posiadamy wyłączność na dystrybucję w Polsce produktów niemieckiej firmy IPR - Intelligente Peripherien für Roboter GmbH. Wśród szerokiej gamy artykułów marki IPR znajdują się m.in. innowacyjne akcesoria z zakresu aplikacji zrobotyzowanych: hybrydowe tory jezdne dla robotów, chwytaki, toolchangery czy kompensatory. W ramach współpracy oferujemy profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

07
zobacz więcej

GRIP

Jesteśmy dystrybutorem produktów niemieckiej marki GRIP. To najwyższej jakości technologia obsługi chwytaków i urządzeń peryferyjnych robota, stosowana we wszystkich sektorach wykorzystujących automatykę przemysłową.

08
zobacz więcej

SOFT ROBOTICS

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynek polski, amerykańskiej marki Soft Robotics. Jej flagowym produktem jest mGrip – chwytak, który podczas pracy naśladuje ludzką dłoń. Dzięki temu może manipulować przedmiotami o różnych rozmiarach, kształtach, strukturze i wadze, nie pozostawiając na nich śladu uszkodzeń.

09
zobacz więcej

CENTRUM SZKOLENIOWO-TESTOWE

W naszym centrum szkoleniowo - testowym trwają prace rozwojowe, związane z programowaniem i testowaniem sprzętu. Dzięki odwzorowaniu fragmentu linii przemysłowej z identycznymi urządzeniami i systemem safety, pomagamy naszym pracownikom w wdrożeniu się do pracy obiektowej. Prowadzone są też zajęcia dla studentów uczelni technicznych. 

10
zobacz więcej